O nas

 

Henet tkaniny to pracowania, która istnieje na polskim rynku od 2014 roku. Na początku zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą tkanin. Poprzez lata współpracy z wieloma klientami postanowiliśmy wspólnie z Wami tworzyć przepiękne ubrania oraz akcesoria.

Posiadamy tkaniny prestiżowych domów mody takich jak Gucci, Versace, Burberry, Fendi, Dior, Dolce Gabbana i wiele innych. Tkaniny te specjalnie wybieramy i sprowadzamy z Włoch, a następnie dla Was jesteśmy w stanie stworzyć każdy jeden element ubioru. W ofercie mamy naturalne jedwabie, wiskozy, bawełny czy kaszmiry. Nasza pracownia zajmuje się szyciem miarowym z dbałością o jakość i najdrobniejsze szczegóły. Posiadamy w naszej ofercie również dodatki tj. chusty, apaszki czy akcesoria do włosów.

Kochamy nasza prace i dbamy o to aby każdy klient mógł poczuć się wyjątkowo w naszych projektach. Posiadamy wykwalifikowane osoby, które doradzą przy wyborze materiału i fasonu. Mówimy, że spokojem nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego jesteśmy otwarci i zawsze słuchamy klienta. Szukasz wyjątkowej kreacji na czerwony dywan bądź eleganckiej koszuli, której nie możesz znaleźć w żadnym sklepie? Idealnie! Napisz do nas na adres henet.pracownia.krawiecka@gmail.com.

 

kontakt

Szukasz wyjątkowej kreacji na czerwony dywan, bądź eleganckiej koszuli, której nie możesz znaleźć w żadnym sklepie?

Idealnie! Napisz do nas na adres henet.pracownia.krawiecka@gmail.com

Skontaktuj się